Příběh

Jak to vlastně celé začalo…

Jak nás to napadlo?

Chutnají nám opravdu vydatné polévky v kvalitě na kterou jsme byli zvyklí „od babičky.“ Chutná nám dobré pečivo, které bylo připraveno nejen z mouky v top kvalitě, ale které dostalo také potřebný čas pro vyzrání a vykynutí těsta. Chutnají nám poctivé zavařeniny, marmelády, med a další delikatesy od farmářů. Chutnají nám kvalitní vína. Rádi snídáme jogurty s čerstvým ovocem a musli. A těší nás, když jídlo nejen výborně chutná, ale když také dobře vypadá a můžeme si ho dopřát v příjemném interiéru. Prostě dobrý Kus žvance v příjemném prostředí.

Realizace

Koncept nás nadchl a na řadu přišla realizace. Rozhodli jsme se, že uchopíme něco, co máme sami rádi, ale uděláme to přelomovým způsobem, bez kompromisů a pro širokou veřejnost. Kus žvance v centru města a v moderním interiéru, kde se každý zákazník bude cítit skvěle.

Jsme víc než jen prodejna…

Koncept s pulsující atmosférou spojující širokou nabídku polévek v domácí kvalitě s širokou škálou čerstvého pečiva z lokální pekárny a prodejnou gurmánských specialit od nejlepších farmářů. Na jednom místě v samém středu Jablonce nad Nisou sortiment, jehož chuti, vůni a vzhledu bude těžké odolat. Prostě Kus žvance.